Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

4 powody, dla których warto wybrać okulary korekcyjne z antyrefleksem

2022-07-29
4 powody, dla których warto wybrać okulary korekcyjne z antyrefleksem

Jeśli będziecie wahać się, czy kupić zwykłe soczewki, czy te z powłoką antyrefleksyjną, koniecznie wybierzcie te drugie. Dlaczego okulary korekcyjne z antyrefleksem są tak ważne? Sprawdźcie 4 niepodważalne argumenty :)

Okulary korekcyjne z antyrefleksem to większy komfort widzenia

Na szczęście w Brylove nie musicie wybierać pomiędzy zwykłymi soczewkami a tymi z powłoką. Nasze okulary korekcyjne są w standardzie z antyrefleksem! No dobra, ale co to takiego? To praktycznie niezauważalny filtr o wielu ważnych dla zdrowia, a także wyglądu, właściwościach. 

Pierwszą zaletą okularów korekcyjnych z antyrefleksem jest lepsza widoczność. Powłoka ma za zadanie blokować odbłyski światła, które oślepiają i rażą w oczy. Z okularami z korekcją dopasowaną do wady, a do tego z antyrefleksem, zauważycie większą ostrość widzenia oraz wyrazistsze kolory. Ponadto nie będziecie oślepiani przez odbłyski promieni słonecznych, ani też nie będziecie spoglądać w swoje oczy odbite po wewnętrznej stronie soczewek :) 

Okulary korekcyjne z antyrefleksem

Okulary korekcyjne z antyrefleksem Carolina Black

Jeśli nie wierzycie, weźcie do ręki okulary z antyrefleksem oraz te pozbawione filtra. Przyjrzyjcie się im. Pierwsze z nich działają jak szkiełko, przez które wszystko widać, a drugie jak lustro, w którym da się przejrzeć. Efektowi lustra mówimy stanowcze nie :)

Okulary korekcyjne antyrefleksyjne

Okulary korekcyjne z powłoką antyrefleksyjną Messina Gold

Okulary z powłoką antyrefleksyjną to lepsze zdrowie

Refleksy świetlne oraz wywołane nimi mrużenie oczu, a do tego długie godziny spędzane przed komputerem nie mają pozytywnego wpływu na zdrowie. Mogą powodować szybsze zmęczenie, a nawet prowadzić do migren czy bezsenności. Dlatego, jeśli cierpicie na zmęczeniowe bóle oczu i głowy, okulary korekcyjne z antyrefleksem staną się Waszym sojusznikiem.

A jeśli przez swoją specyfikę pracy rozglądacie się za jeszcze lepszym zabezpieczeniem wzroku, w Brylove znajdziecie okulary wzbogacone o ochronę przed światłem monitora

Okulary antyrefleksyjne do komputera

Okulary korekcyjne Bergamo Panther

Okulary korekcyjne z antyrefleksem to większa estetyka

Trzecią zaletą okularów korekcyjnych z antyrefleksem jest ich większa estetyka. Dzięki temu, że soczewki przepuszczają więcej światła niż odbijają, nie musicie obawiać się, że na zdjęciach nie będzie widać Waszych oczu, a jedynie szkła. Brak efektu lustra docenią również Wasi rozmówcy – zamiast wpatrywać się w swoje odbicie, ujrzą wreszcie Wasze piękne oczy :)

Okulary korekcyjne z antyrefleksem

Okulary korekcyjne z antyrefleksem Novara Clear

Okulary z antyrefleksem to trwalsze soczewki

Powłoka antyrefleksyjna to tak naprawdę kilka warstw preparatu nie tylko zmniejszającego odbłyski światła, ale i zwiększającego trwałość soczewek. Dzięki temu Wasze nowe oksy posłużą jeszcze dłużej – nie będą tak podatne na zarysowania i inne uszkodzenia jak bryle ze zwykłymi szkłami. Co oczywiście nie zwalnia z obowiązku odpowiedniego dbania o nie :)

korekcyjne z antyrefleksem

Okulary korekcyjne z powłoką antyrefleksyjną Dallas Tea

Przekonani? To teraz pędźcie na stronę Brylove, gdzie czekają na Was najmodniejsze oprawki okularów korekcyjnych z antyrefleksem!

antyrefleks w okularach

Okulary korekcyjne Palermo Black

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Wszystko super,okulary solidne,masywne nie żadna chińszczyzna ;)
2024-05-18
Bardzo pomocna!
pixel