PONAD 100 000 KLIENTÓW NAM ZAUFAŁO
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

5 powodów, dlaczego warto nosić okulary! Część I

2021-08-19
5 powodów, dlaczego warto nosić okulary! Część I

Okulary się po prostu nosi, po co rozmieniać się na drobne w tym temacie – powiecie? Ha! A jednak się rozmienimy. Mało tego, zebraliśmy tyle powodów, dla których warto nosić okulary, że aż musieliśmy podzielić tekst na dwa artykuły. A i tak mamy wrażenie, że to nie wszystkie ZA!

Po pierwsze – chronią wzrok

Filtry UV400 blokujące promieniowanie słoneczne, powłoka antyrefleksyjna zapobiegająca szkodliwym odbiciom światła, filtr polaryzacyjny poprawiający jakość widzenia w trudnych warunkach pogodowych, powłoka blue blocker neutralizująca światło niebieskie emitowane przez urządzenia… Czy potrzebujecie więcej dowodów na to, że okulary chronią Wasz wzrok? :)

Berlin Orange, okulary do pracy przy komputerze
Okulary do pracy przy komputerze Berlin Orange

Po drugie – dbają o Wasz młody wygląd

Pytanie – co nas postarza? Odpowiedź – wiadomo, zmarszczki! Niektóre z wiekiem tworzą się naturalnie, ale na niektóre mamy wpływ. Szczególnie na te mimiczne, czyli pojawiające się na skutek, na przykład, mrużenia oczu… No właśnie – a żeby tego nie robić, należy nosić okulary przeciwsłoneczne! Stąd wniosek, że oksy dbają o Wasz młody wygląd! :)

Carpi Red, okulary lenonki w złotej oprawce
Okulary lenonki w złotej oprawce Carpi Red

Po trzecie – są nieziemsko modne

Ten akapit równie dobrze moglibyśmy zostawić pusty. No bo z czym tu dyskutować? Po prostu czy to panterkowe koty, druciane lenonki, okulary serca, transparentne oprawki, czy niebanalne big frame’y – oksy są po prostu nieziemsko modne. Koniec kropka!

Roseau Orange, modne okulary koty z łańcuszkiem
Modne okulary koty z łańcuszkiem Roseau Orange

Po czwarte – za ich pomocą zmienicie swój wygląd

Dowody na to, jak okulary zerówki potrafią wpłynąć na wygląd, wymienialiśmy o tutaj. Były to między innymi zmiana rysów twarzy, odjęcie sobie paru lat oraz dodanie powagi. Zmiana rysów twarzy – pomyślicie – jak to możliwe? Nie bez powodu osobom o okrągłych buziach zaleca się noszenie kwadratowych okularów i na odwrót – osobom o kwadratowych twarzach doradza się zerknięcie na okrągłe oprawki.

Vicenza Tea, okulary zerówki prostokątne
Okulary zerówki prostokątne Vicenza Tea

Po piąte – macie większe szanse na rozmowie o pracę

Chcąc nie chcąc, pracodawca będzie oceniał nie tylko Wasze kwalifikacje, ale i wygląd. Dzięki ciekawym zerówkom dodacie sobie powagi i profesjonalizmu, a zatrudniający spojrzy na Was przychylniejszym okiem! Kto wie, może po rozmowie kwalifikacyjnej zapyta, gdzie kupiliście te nieziemskie patrzałki ;)

Mulhouse Black, okulary zerówki
Okulary zerówki Mulhouse Black

W drugiej części artykułu zawarliśmy te mniej banalne argumenty przemawiające za noszeniem okularów. Opaska do włosów, element stylizacji festiwalowej? To tylko kilka z nich!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1641 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Wszystko bardzo dobrze, tylko lekko porysowane
2024-07-08
Wszystko ok :)
pixel