Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okulary hipsterskie? Zapraszamy na szybką prezentację hipsterskich oprawek!

2019-12-25
Okulary hipsterskie? Zapraszamy na szybką prezentację hipsterskich oprawek!

Definicje mówią, że hipsterskość to ironiczny stosunek do kultury masowej manifestowany poprzez oryginalny wygląd i indywidualność. W takim razie nasze okulary hipsterskie, które za moment przedstawimy, świetnie spełnią swoją funkcję, ponieważ są oryginalne, wyraziste, artystyczne i gotowe wyróżnić z tłumu swojego nosiciela ;)

Okulary druciane zerówki
Okulary zerówki Liverpool Classic

Okulary hipsterskie w pigułce

Wiedzieliście, że pojęcie hipster nie jest nowe i że pojawiło się w latach 40. XX wieku w Stanach Zjednoczonych? Mówiąc w dużym skrócie, hipster był białym, który angażował się i słuchał muzyki czarnych. Definicja z czasem przekształcała się i wchłaniała nowe elementy takie jak Beat Generation – środowisko artystyczne propagujące swobodę intelektualną i nonkonformizm. Dzisiaj zdefiniować styl hipsterski to trochę walka z wiatrakami. Jak Wy byście to zrobili? Pierwsze, co przychodzi nam do głowy to niezgoda na coś, oryginalność, może też nieład? A jeżeli poszukujecie dodatków, które spełnią wszystkie te wymagania, to na ochotnika zgłaszają się okulary hipsterskie California Red. Są bardzo nietypowe, futurystyczne, a w dodatku czerwone i lustrzane :) Myślicie, że sprawdziłyby się na festiwalu muzycznym?

Okulary hipsterskie
Okulary hipsterskie California Red

Hipsterskie okulary druciane

Ten, komu marzy się zamanifestowanie swojej niezależności bardziej stonowanymi hipsterskimi okularami, niż model California Red, z całego serca polecamy okulary druciane. Na przykład srebrną lub złotą odsłonę Messiny, lub oryginalne oprawki Bari Pink. Oprócz tego, że są bez wątpienia hipsterskie, są niezwykle twarzowe, pasują do drobnej twarzy i skutecznie podbijają zarówno męskie, jak i damskie serca :)

Druciane okulary zerówki
Druciane zerówki Messina Gold
Okulary zerówki lenonki
Druciane lenonki Bari Pink

Przezroczyste oprawki? Hipsterski must have

Sposoby okazywania niezależności nie muszą zawsze opierać się na czymś krzykliwym. Przecież swoją oryginalność pokazać można również w sposób iście wysublimowany. Jak? No na przykład założyć okulary hipsterskie, które nie rzucają się przechodnim w oczy, ale gdy już je ktoś zauważy, westchnie z zazdrości ;) Właśnie takie są nasze oprawki transparentne – nie za odważne, nie za nieśmiałe ;)

Owalne zerówki
Owalne zerówki Verona Clear
Eleganckie zerówki
Eleganckie zerówki Bergamo Pink

Hipsterskie okulary przeciwsłoneczne

Nasz szybki przegląd okularów hipsterskich kończymy prawdziwą petardą – oprawkami, którymi nie powstydziłby się ani Kurt Cobain, ani Audrey Hepburn, ani nikt inny ;) To znane Wam dobrze modele Grenada oraz Rijeka Panther. I jeden i drugi ma w sobie artystyczno-hipsterski pierwiastek, dzięki któremu pokażecie światu swoją niezależność ;)

Małe kocie okulary
Małe kocie okulary Grenada Green
Okulary oversize
Okulary oversize Rijeka Panther
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Bardzo pomocna!
2024-05-17
fantastyczne okulary, jestem b. zadowolona
pixel